D.P.S. GRABIE

Get Adobe Flash player

PODZIĘKOWANIE

 

"Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest;
Nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi."
Jan Paweł II

 

Składamy Serdeczne podziękowania dla wszystkich naszych DARCZYŃCÓW za wsparcie materialne i finansowe przekazane w 2022 r. Naszemu Domowi.
Dzięki ofiarności ludzi dobrej woli możliwa jest realizacja naszych zamierzeń i celów.
Nasi podopieczni cieszą się z każdych ofiarowanych darów.
Dziękujemy za pomoc, życzliwość, zrozumienie i ofiarność.
Pamiętamy w codziennych modlitwach o naszych darczyńcach.

Z poważaniem
Dyrektor i Podopieczni
Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży
w Grabiu

Grabie, 02.01.2023 r.

Księże Proboszczu zechciej przyjąć naszą wdzięczność za Twój przykład wiary i radosnego kroczenia za Jezusem, który Cię powołał i uczynił Pasterzem naszej wspólnoty.

Dziękujemy za Twoją miłość, szczególnie tę miłość miłosierną, z którą każdego tygodnia sprawowałeś ofiarę eucharystyczną , pochylałeś się nad dziećmi mieszkającymi w naszym domu ale również za ojcowskie napomnienia jakich im udzielałeś – za wszystkie kazania na zamówienie, za to że tak aktywnie uczestniczyłeś w ich wychowaniu.

Zechciej przyjąć nasze podziękowanie Czcigodny Księże Proboszczu za Twoje otwarte serce, za życzliwość i pomoc. Wiedziałyśmy, że zawsze możemy na ciebie liczyć, czy to w sprawach duchowych czy w zupełnie przyziemnych – dnia codziennego. Zawsze służyłeś nam radą i życzliwą pomocą.

Niech Jezus Dobry Pasterz i Jego Matka będą Ci nagrodą za wszelkie dobro jakie siostry Elżbietanki i podopieczni Domu Pomocy Społecznej otrzymali z Twojej reki. Niechaj każdy dzień Twojego życia będzie opromieniony obecnością Boga i Maryi Matki Miłosierdzia. Niech na twoich drogach i we wszystkich zamierzeniach towarzyszy Ci boże błogosławieństwo i Boża opieka. Za wszelkie dobro, życzliwość i radość jeszcze raz składamy serdeczne Bóg zapłać.

Logotyp